ORGANIZACIJOS

Lietuvos bitininkų sąjungos ataskaitinis susirinkimas

posted by Vytautas 2016-03-22 0 comments

2016 m. kovo 19 d. kartu su Širvintų rajono bitininkų draugijos pirmininku Aleksandru Masiulioniu ir dar keliais bičiuliais dalyvavome Lietuvos bitininkų sąjungos narių atstovų ataskaitiniame – rinkiminiame susirinkime, kuris vyko Žemės ūkio universitete.

LBS prezidentas

LBS prezidentas

Susirinkime buvo išklausytos 2015 m. atlikto darbo ataskaitos.

  • Paminėta, kad, siekiant Europos sąjungos paramos, bitininkai gali dalyvauti skirtingose programose.
  • Atkreiptas dėmesys, kad negalima gauti paramos tam pačiam daiktui per skirtingas programas.
  • Taip pat buvo paminėta, kad LBS vienija daugiau 2600 narių, pasidžiaugta, kad tarp jų vis daugiau atsiranda jaunų bitininkų.
  • Buvo atkreiptas dėmesys, kad 2015 m stabilizavosi bičių šeimų skaičius, vieną iš priežasčių yra tai, kad  Lietuvoje mažiau naudojama neonikotinoidų.
  • Susirinkime, kaip visuomet, kilo ir aistrų, kai buvo kalbama apie finansus bei aptarinėjami LBS nario mokesčių klausimai.
Skirkevičius ir Spietyla

Skirkevičius ir Spietyla

Susirinkimo metu dar vienai kadencijai buvo išrinktas LBS prezidentas prof. habil. dr. A. Skirkevičius bei pavaduotojai: docentas dr. A. Amšiejus ir K. Spietyla, patvirtinti valdybos nariai. Numatytas LBS darbo planas 2016 metams bei patvirtinta, kad šiais metais LBS organizuojama bitininkų šventė vyks rugpjūčio 6-7 d. Šilalės rajono Laukuvos seniūnijoje, prie Paršežerio ežero

darbo planas

Darbo planas

darbo palnas 1

Darbo planas 2

Buvo smagu ir naudinga dalyvauti šiame renginyje, nes tai suteikė galimybę „gyvai“ susitikti su bičiuliais, pabendrauti, tiek kelionės metu, tiek per pertraukėles. Norintys galėjo įsigyti literatūros apie bitininkystę, pasikeisti kontaktais su bičiuliais ar šiaip gerai praleisti laiką.


Jei jums patiko Medaus Kalno istorija – prisijunkite prie kas mėnesį siunčiamo bityno naujienlaiškio.

Medaus Kalno naujienlaiškis kartą į mėnesį


Daugiau naudingų istorijų

Leave a Comment